Klimatizace pro obytné prostory Fujitsu

Vysoký výkon a decentně integrovatelné

Zařízení FUJITSU GENERAL jsou perfektním řešením pro dosáhnutí ideálního klimatu v místnosti. Jejich nadčasový elegantní design a neutrální barva umožňuje jejich instalaci do jakéhokoliv interiéru. Navíc tato zařízení jsou velmi tichá i přes svůj vysoký výkon. Inverterová technologie regulace rychlosti motorů znamená až 40% úsporu el. energie! Klimatizační jednotky FUJITSU GENERAL vytváří nejen příjemné prostředí, ale jsou i velmi ekonomické.

Všechny modely lze běžně ovládat dálkovým ovladačem. Žaluzie lze nastavit postupně nebo do režimu automatického rozvívání. Omyvatelné filtry efektivně zabraňují tvorbě bakterií a pachů. Funkce vysoušení a dezinfekce ozonem garantuje výrazné snížení koncentrace znečisťujících látek ve vzduchu, který dýcháte.

Modely FUJITSU GENERAL s plazmovým filtrem zničí nepříjemné pachy již v jejich zárodku. Další pylové filtry lze také kdykoliv dodatečně namontovat. Automatický restart po výpadku energie zaručuje obnovení provozu a tím vysokou provozní spolehlivost.
 

                                Nástěnné klimatizace

Nástěnné klimatizace FUJITSU GENERAL jsou perfektním řešením pro příjemné klima v elegantním provedení.


 


Podstropně nástěnné klimatizace

Podstropně nástěnné klimatizace FUJITSU GENERAL kombinují přednosti podstropní a nástěnného modelu v jednom zařízení.
 

 


Parapetní klimatizace

Nadčasový elegantní design klimatizací značky FUJITSU GENERAL a neutrální barva umožňuje jejich instalaci do jakéhokoliv interiéru.