Chladíme výstavní expozice, Mobile World Congress 2022, Barcelona, Spain.

Chladíme výstavní expozice, Mobile World Congress 2022, Barcelona, Spain.

Chladíme výstavní expozice, Mobile World Congress 2022, Barcelona, Spain.
28. 2. 2022 - 3. 3. 2022

Na letošní barcelonské technologické akci jsme opět zajišťovali chlazení výstavních prostor několika stánků. Konkrétně opět pro společnost Huawei, tak jako v minulém roce. Dále pro výrobce elektroniky společnost Oppo a jihokorejského operátora SK telecom.

Jen pro velkolepý výstavní prostor společnosti Huawei, pro jejich jednací místnosti a zázemí jsme montovali přes 120 kusů klimatizačních jednotek. Letos tak bylo zapotřebí více pracovní síly, než bylo obvyklé a tak se téměř celá firma vydala ochladit život do Barcelony.
Pro zahraniční klienty realizujeme chlazení výstavních prostor, zajišťujeme profesionální montážní servis chladící a klimatizační techniky. Díky našim letitým zkušenostem, maximální pečlivosti provedení a perfektní organizaci děláme vše pro to, aby naše klientela byla s našimi službami vždy maximálně spokojena.


Oblíbený mobilní kongres se vrátil po jedné menší a jedné větší pauze zpět v plné síle. Fyzicky se jej v Barceloně účastnilo přes 61 tis. návštěvníků. Na rozsáhlé ploše sedmi hal bylo mnoho technologických mobilních a počítačových gigantů, firem, operátorů, startupů a zajímavých projektů.Děkujeme za spolupráci.

Neváhejte se na nás obrátit i s vaším projektem.
Tým TOPR KLIMA s.r.o.Nepřehlédněte další naše články


08. 04. 2022
Nástěnné klimatizační jednotky Sinclair, série TERREL. K VIDĚNÍ A VYZKOUŠENÍ U NÁS NA SHOWROOMU!!
Prémiová řada klimatizačních jednotek zaměřená na design. Nástěnná klimatizační jednotka z řady TERREL zaujme ladnými oblými tvary a je dostupná ve...
25. 03. 2022
Sinclair - VÝROČNÍ PARTNERSKÁ KONFERENCE 2022, Brno, hotel Maximus
24.3.2022 - 25.3.2022 Účastnili jsme se konference našeho dodavatele klimatizační a tepelné techniky Sinclair, která v letošním roce slaví výročí 20 let...